Корпоративний сайт

Корпоративний сайт - сайт компанії (організації), різновид класифікації типу сайту за функціональним призначенням. Зазвичай на корпоративних сайтах розміщують детальну інформацію про компанію: опис послуг, сервісів, продуктів, відкритих вакансій. Як правило, корпоративний сайт відрізняється від сайту-візитки складнішою інформаційною архітектурою, наявністю системи управління контентом (вмістом) фірмовому стилю

Корпоративний сайт для компаній

Для солідної компанії або великої фірми одного сайту візитки недостатньо, для цього краще підійде корпоративний сайт, який представляє собою інтернет офіс компанії. Це великий сайт, де відвідувач може не тільки придбати необхідну послугу, познайомиться з фірмою, а й отримати відповіді на питання, допомогу, консультацію і технічну підтримку.

Що входить в корпоративні сайти

Зайшовши на корпоративний сайт, відвідувач повинен легко й швидко знайти всю детальну інформацію про фірму і сферу її діяльності. У корпоративного сайту компанії безліч завдань. Технічно сайт повинен бути розрахований на постійну і активну зовнішню взаємодію з відвідувачами, а також на внутрішню взаємодія між менеджерами і операторами, роботу з великими базами даних і безліччю різних додатків.

Корпоративні сайти бувають:

  • корпоративний сайт візитка
  • корпоративний форум
  • корпоративний блог
  • корпоративний веб портал
  • закритий корпоративний сайт

Сайт візитка служить виключно в рекламно-інформаційних цілях, завдяки їй створюється імідж компанії. Розробка такого сайту повинна бути частиною маркетингової стратегії компанії.

На корпоративному блозі відвідувачі можуть дізнатися про новини компанії.

Корпоративний блог виконує функцію новинної стрічки компанії, він може бути окремим сайтом, а може бути частиною основного корпоративного сайту.

На корпоративному форумі всі бажаючі можуть обговорювати найбільш актуальні проблеми діяльності фірми. В обговоренні беруть участь не тільки менеджери, а й керівництво фірми, це підвищує авторитет і довіру до організації, дозволяє збільшити клієнтську базу.

У деяких випадках корпоративні сайти можуть розширюватися до корпоративних порталів, що включають блоги, сайти каталоги, магазини, центри технічної підтримки.

Замовити корпоративний сайт або редизайн сайту будь-якої складності за вигідними цінами ви можете в нашій студії - просто напишіть нам або зателефонуйте і ми надамо вам пораду з усіх питань, пов'язаних зі створенням сайту.

Приблизна ціна

від 1000 USD

До кожного сайту додається інструкція по використанню, де Ви можете самостійно, без будь-яких проблем заповнювати сайт.

Даний вид сайту робимо на CMS WordPress і Opencart.

У вартість входить:

- Заповнення сайту до 20 сторінок;

- SEO налаштування сайту;

- Оптимізація швидкості роботи сайту.

Заповнення понад 20 сторінок за додаткову плату.

Точну вартість сайту можна дізнатися, після заповнення Бриф-анкети:

Бриф на розробку корпоративного сайту

Зворотній зв'язок

Відгуки клієнтів

https://vysya.ru
Anna Tsapleva https://vysya.ru
Первый сайт делала в 2012 году. Выбрала этих ребят чисто интуитивно. И ни разу не пожалела. Прошло шесть лет, за это время необходимость в сайте возникала несколько раз, всегла в первую очередь к этим ребятам! Потому что знаю, что быстро, в срок, всегда качественно, с творческим подходом. Любую помощь откажут как во время создания, так и после. Рекомендую всегда знакомым, т.к.знаю- не подведут! Профессионалы!!!
https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Николай Запивайло https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Хочу выразить огромную благодарность за создание сайта. Магазин был сделан в кратчайшие сроки, полностью учтены мои пожелания. Всем рекомендую.

Subscribe to our Newsletter!

Sign up to receive environmental news and updates!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
dev