SEO просування сайтів

Пошукова оптимізація (англ. search engine optimization, SEO) - комплекс заходів щодо внутрішньої і зовнішньої оптимізації для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів, з метою збільшення мережевого трафіку (для інформаційних ресурсів) і потенційних клієнтів (для комерційних ресурсів) і подальшої монетизації (отримання доходу) цього трафіку. SEO може бути орієнтоване на різні види пошуку, включаючи пошук зображень, відеороликів, пошук новин і специфічні галузеві пошукові системи.

Seo - оптимізація і просування сайтів - шлях до доходів

Що включає термін пошукова оптимізація сайтів - в першу чергу, це комплекс робіт, завдяки яким ваш сайт з'являється у видачі пошукових систем яндекса і гугла (найбільш популярні пошукові системи). Щоб потрапити на перші сторінки видачі - а саме в десятку або ще краще в трійку, інформація повинна відповідати набраними пошуковим запитам.

Пошукове просування сайту - для кого і навіщо

Статистика показує, що сьогодні у більшості відвідувачів в процесі пошуку інформації терпіння вистачає тільки на перегляд перших десяти сайтів, друга десятка проглядається набагато рідше, не кажучи вже про третій і четвертий - це взагалі мляві території. Якщо потрібна інформація не знайдена, користувач швидше змінить запит, ніж буде перегортати сторінки. Десятка перших - це можливість підвищити відвідуваність сайту, збільшити продажі товарів і послуг. Саме тому за топ 10 розгортається справжня битва фахівців сеооптімізаторов, які застосовують різні сео-технології для досягнення хорошого результату. Сео оптимізація потрібна абсолютно всім, хто будує свій бізнес в інтернеті (через інтернет) або хоче розширити базу клієнтів в оффлайн.

Хто займається сео оптимізацією і просуванням сайтів

Щоб вивести сайт в топ можна звернутися до окремих фрілансерів, скористатися комплексом послуг Вебстудії або вебагенств і, звичайно, можна просувати сайт самостійно, якщо ви впевнені в своїх силах, ваша впевненість підкріплена професійними знаннями і досвідом в області сео-оптимізації і у вас для цього є кошти і час.

Якщо ваш сайт не в топі

Якщо ви ніяк не можете підняти свій сайт в топ 10, то варто провести аналіз сайту на відповідність його сторінок сучасним вимогам пошукових систем. Перше на що слід звернути увагу - якість текстів і їх сеооптімізація. Сьогодні багато вебстудій готують тексти по-старому з великою кількістю ключів, в тому числі, так званих "кривих". Такі тексти не тільки висять мертвим вантажем на сайті, але навіть знижують його рейтинги. Важливо також перевіряти правильність написання метатегов і тегів в заголовках. Не варто залишати поза увагою і технічну сторону сеооптімізаціі - карту сайту, дзеркала сайту, швидкість завантаження сторінок, в тому числі і з картинками, семантичну розмітку сторінок.

Не забудьте про мобільні пристрої

За результатами маркетингових досліджень більше 80% населення виходять в інтернет з різних гаджетів. Це потрібно обов'язково враховувати при розробці сайтів, використовуючи адаптивний дизайн і інші технології для легкого виведення сторінок сайтів на мобільному пристрої. Ті ж, хто нехтує правилами сучасної сеоптімізаціі неминуче втратять прибуток.

Щоб уникнути непотрібної втрати часу і коштів - напишіть нам або зателефонуйте.

Наша команда досвідчених фахівців розробить сайт з нуля або ж запропонує план реформування сайту, візьме на себе всі сторони оптимізації та просування сайту. І все це за доступними цінами. Робота проводитиметься в чітко встановлені терміни.

Приблизна ціна

від 400 USD/мес

Комплексний підхід до просування Вашого проекту

У вартість входить:

- Складання семантичного ядра;

- Налаштування сайту під СЕО, настройка ЧПУ сайту;

- Оптимізація швидкості роботи сайту.

- Комплекс заходів з просування сайту, підбір тематичних площадок, закупівля посилань

- Просування сайту в ТОП

Точну вартість SEO можна дізнатися, після заповнення Бриф-анкети:

Зворотній зв'язок

Відгуки клієнтів

https://vysya.ru
Anna Tsapleva https://vysya.ru
Первый сайт делала в 2012 году. Выбрала этих ребят чисто интуитивно. И ни разу не пожалела. Прошло шесть лет, за это время необходимость в сайте возникала несколько раз, всегла в первую очередь к этим ребятам! Потому что знаю, что быстро, в срок, всегда качественно, с творческим подходом. Любую помощь откажут как во время создания, так и после. Рекомендую всегда знакомым, т.к.знаю- не подведут! Профессионалы!!!
https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Николай Запивайло https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Хочу выразить огромную благодарность за создание сайта. Магазин был сделан в кратчайшие сроки, полностью учтены мои пожелания. Всем рекомендую.

Subscribe to our Newsletter!

Sign up to receive environmental news and updates!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
dev