Інтернет-магазин

Інтернет-магазин (англ. online shop або e-shop) - сайт, який торгує товарами за допомогою мережі Інтернет. Дозволяє користувачам онлайн, в своєму браузері або через мобільний додаток, сформувати замовлення на покупку, вибрати спосіб оплати і доставки замовлення, оплатити замовлення.

Інтернет магазин під ключ будь-якої складності

Багато з користувачів інтернету вважають покупки через інтернет-магазини зручнішими і вигідними, ніж в звичних нам магазинах. Як наслідок, щодня в інтернеті, підприємці, відкривають нові торгові майданчики з безліччю різноманітних товарів. Конкуренція в цій ніші тільки зростає, все згідно закону економіки - попит стимулює пропозицію.

Плануючи створення інтернет магазину, потрібно відразу продумувати маркетингову стратегію. Якщо ви не представите переваги співпраці з вами, виграти в битві за покупця буде дуже складно, практично неможливо.

Поширена думка про те, що для отримання гарного прибутку з магазину потрібно: по-перше, замовити сайт інтернет магазину обов'язково в топової веб студії, хоча і за пристойною ціною; по-друге, потрапити в топ гугла і яндекса, і всюди розмістити рекламу. З першим можна посперечатися дорого (дуже дорого) не завжди краще, з другим важко не погодитися, адже не дарма кажуть - реклама двигун торгівлі. Можливо ви здивуєтеся, але все це абсолютно не гарантує вам високих продажів і всі ваші витрати можуть не те що не окупитися, а виявитися марними.

Чому покупець йде з магазину так нічого і не купивши

Досить часто виникає ситуація, коли відвідувачі заходять на сайт такого магазину і йдуть, так нічого і не купивши. Мало покупця залучити, потрібно утримати його на сайті, щоб він захотів купити у вас, залишився задоволений сервісом і покупкою. І наступного разу не тільки повернувся до вас за черговою покупкою, але і порекомендував ваш магазин своїм знайомим.

Щоб зробити простого зацікавленого відвідувача своїм постійним покупцем, необхідно зрозуміти з якими труднощами він стикається при виборі і замовленні, які питання і сумніви його мучать. Щоб вирішити всі суперечки в голові відвідувача, дуже важливо розібратися, чим відрізняються покупки в інтернеті від покупок в звичайних магазинах.

Одна з проблем онлайн продажу і як з нею боротися

Навіть в звичайному магазині неможливо бути впевненим в товарі на 100%, і це при тому, що покупець має можливість його подивитися, помацати, понюхати, побачити так би мовити наживо. Купівля в інтернеті це завжди сюрприз, приємна чи не дуже несподіванка, адже дізнатися що насправді ви купили можна тільки при отриманні товару. В цьому і криється одна з основних проблем онлайн продажу. І тут все залежить від того наскільки ваш магазин викликає довіру, якої якості товари пропонуєте, чи правильно ви їх показуєте своїм покупцям, докладний чи опис даєте, чи надаєте гарантії, повернення і ремонт. І звичайно, відгуки, справжні позитивні відгуки, реальних покупців вносять вагомий вклад у вирішення купити товар. Ще одна важлива тема - сервіс, зручність замовлення, оплати, вигода і швидкість доставки.

6 критеріїв привабливості будь-якого інтернет-магазину

З перерахованого вище ми виділили кілька критеріїв привабливості вашого магазину.

  1. Простий, зручний і красивий інтерфейс вашого магазину
  2. Максимальна кількість зручних форм оплати, вигідна доставка, гарантії повернення та ремонту.
  3. Якісний, детальний опис всіх товарів, фото - наскільки хорошої якості
  4. Орієнтування на аудиторію і психологію покупців - подача інформації для чоловіків і жінок відрізняється
  5. Консультації он-лайн
  6. Розсилка новин і акцій

Чим відрізняється найкращий інтернет магазин — перш за все тим, що його власник в першу чергу думає про покупця, а не про те як зірвати великий куш і відразу замовляє розробку інтернет магазину з урахуванням його аудиторії.

Щоб замовити сайт інтернет-магазин просто напишіть або зателефонуйте нам, ціна у нас не захмарна і для вас буде визначатися в залежності від складності та обсягу необхідних робіт.

Приблизна ціна

від 900 USD

До кожного сайту додається інструкція по використанню, де Ви можете самостійно, без будь-яких проблем заповнювати сайт.

Даний вид сайту робимо на CMS Opencart.

У вартість входить:

- Заповнення сайту до 10 сторінок;

- Заповнення товаром до 50 одиниць;

- SEO настройка сайту;

- Оптимізація швидкості роботи сайту.

Заповнення понад 10 сторінок і 50 одиниць товарів за додаткову плату.

Точну вартість сайту можна дізнатися, після заповнення Бриф-анкети:

Бриф на розробку інтернет-магазину

Зворотній зв'язок

Відгуки клієнтів

https://vysya.ru
Anna Tsapleva https://vysya.ru
Первый сайт делала в 2012 году. Выбрала этих ребят чисто интуитивно. И ни разу не пожалела. Прошло шесть лет, за это время необходимость в сайте возникала несколько раз, всегла в первую очередь к этим ребятам! Потому что знаю, что быстро, в срок, всегда качественно, с творческим подходом. Любую помощь откажут как во время создания, так и после. Рекомендую всегда знакомым, т.к.знаю- не подведут! Профессионалы!!!
https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Николай Запивайло https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Хочу выразить огромную благодарность за создание сайта. Магазин был сделан в кратчайшие сроки, полностью учтены мои пожелания. Всем рекомендую.

Subscribe to our Newsletter!

Sign up to receive environmental news and updates!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
dev