Лендінг

Цільова сторінка (англ. landing page) - веб-сторінка, побудована певним чином, основним завданням якої є збір контактних даних цільової аудиторії. Використовується для посилення ефективності реклами, збільшення аудиторії. Цільова сторінка зазвичай містить інформацію про товар або послугу. Перехід на цільові сторінки часто здійснюється з соціальних медіа, email-розсилок і рекламних кампаній в пошукових системах. Головним завданням таких сторінок є конвертація відвідувача в покупця або клієнта компанії, спонукання до цільового дії. Аналіз дій користувачів на цільовій сторінці дозволяє маркетологам визначити успішність реклами.

Лендінг як ефективний інструмент продажів

Одним з вирішальних факторів в продажах є спосіб подачі інформації про товари і продавця. Він повинен бути максимально інформативним і в той же час, по можливості, коротким, що дозволяє покупцеві швидко оцінити пропозицію і зробити вибір - зробити покупку. З цією метою використовують такий високоефективний інструмент як Лендінг ( landing page ) інакше званий односторінковим сайтом.

Структура такого односторінкового сайту побудована таким чином, щоб мотивувати потенційних покупців на здійснення конкретних дій - зателефонувати, написати повідомлення, купити, підписатися. Тому на ньому основна інформація подається з найбільш вигідними і привабливими для потенційного покупця деталями.

Високий рівень продажів через лендінг може бути тільки при розумінні і дотриманні ряду умов. При створенні лендінг пейдж, такі його базові складові як дизайн, графіка і текст повинні не тільки гармонійно поєднуватися, але і доповнюючи один одного стимулювати прийняття потрібне вам рішення відвідувачем сайту.

При створенні лендінг пейдж і його запуску необхідно розуміти, що сайт зі складною навігацією, великий і перевантажений інформацією, з нав'язливими миготливими банерами відштовхне покупців і він, швидше за все, піде до конкурентів.

Для кого підійде односторінковий сайт

Посадочна сторінка може бути ефективна практично для будь-якого виду бізнесу в інтернеті. На таких сторінках продаються курси, вебінари, різні товари та послуги.

Де розмістити лендінг

Як правило, на односторінковий сайт відвідувачі потрапляють з цільової реклами, що розміщується на різних площадках. Сторінка може бути прив'язана до вашого основного сайту або ж бути зовсім окремо.

Лендінги бувають різні

Лендінги більше трьох екранів або так звані довгі лендінги - включають великий обсяг інформації про послугу або товар, найчастіше такі односторінкові сайти можна побачити у інфобізнесменів, що пропонують різні курси.

Часто можна зустріти лендінги короткі всього в один екран, як правило вони працюють для збору бази підписників.

Також лендінги поділяють на однокрокові і крокові, останні складаються з двох сторінок, завдання першої з них викликати і розігріти інтерес покупця, а друга мотивує на потрібну дію.

Чому лендінг не продає?

Кожен, хто замовляє лендінг розраховує не просто окупити витрати на цю рекламну компанію, а ще отримати пристойний прибуток. Але все це трапляється далеко не завжди. І настільки затратне вкладення не приносить бажаних результатів - конверсія низька, покупок мало. Хто винен? Для замовника, Звичайно ж той, хто робив лендінг. Безсумнівно шаблонні лендінги, що НЕ відповідають законам маркетингу прибутку не принесуть, але це далеко не єдина причина низької конверсії. «Висока конверсія» - магічне словосполучення для кожного, хто мріє про більш ніж пристойні доходи. Саме це і обіцяють практично всі студії пропонують створення односторінкових сайтів. Що ж це таке і що впливає на зростання конверсії.

Конверсія лендінга, як і будь-якого іншого інтернет-ресурсу визначається за простою формулою: кількість результативних дій відвідувачів (отримання заявки через форму зворотного зв'язку, реєстрація на ресурсі, замовлення дзвінка, оформлення замовлення) ділимо на загальну кількість відвідувачів ресурсу і множимо отриманий результат на 100% .

K=Z/P*100%

K - конверсія досягнення цілей лендінгу;

Z - кількість заявок, що надійшли з лендінгової сторінки;

P - кількість відвідувачів лендінг сторінки.

Маркетингові дослідження як у нас, так і за кордоном показують вплив декількох факторів на показники конверсії.

Перший - якість роботи з цільовою аудиторією, від того, наскільки добре ви знаєте проблеми своєї цільової аудиторії, її переваги і бажання - багато в чому залежить успіх рекламної акції.

Другий фактор - структура лендінгу - його дизайн, кольорова гамма, заголовок і пропозиція, кнопка замовлення або підписки.

Третій фактор - реклама і канал трафіку.

Для того, щоб лендінги були по справжньому ефективними, з високою конверсією, необхідно усувати слабкі місця за допомогою спец тестування.

У нас ви можете замовити лендінг пейдж, який буде зацікавить інтереси саме вашої цільової аудиторії. Ціна посадкової сторінки буде залежати від її типу і складності.

Приблизна ціна

від 500 USD

До кожного сайту додається інструкція по використанню, де Ви можете самостійно, без будь-яких проблем заповнювати сайт.

Даний вид сайту робимо на CMS WordPress.

У вартість входить:

- Заповнення сайту до 5 екранів;

- SEO настройка сайту;

- Оптимізація швидкості роботи сайту.

Заповнення понад 5 блоків за додаткову плату.

Точну вартість сайту можна дізнатися, після заповнення Бриф-анкети:

Бриф на розробку лендінг пейдж

Зворотній зв'язок

Відгуки клієнтів

https://vysya.ru
Anna Tsapleva https://vysya.ru
Первый сайт делала в 2012 году. Выбрала этих ребят чисто интуитивно. И ни разу не пожалела. Прошло шесть лет, за это время необходимость в сайте возникала несколько раз, всегла в первую очередь к этим ребятам! Потому что знаю, что быстро, в срок, всегда качественно, с творческим подходом. Любую помощь откажут как во время создания, так и после. Рекомендую всегда знакомым, т.к.знаю- не подведут! Профессионалы!!!
https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Николай Запивайло https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Хочу выразить огромную благодарность за создание сайта. Магазин был сделан в кратчайшие сроки, полностью учтены мои пожелания. Всем рекомендую.

Subscribe to our Newsletter!

Sign up to receive environmental news and updates!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
dev