Сайт-каталог

Сайт-каталог - це ваша електронна вітрина, каталог товарів в мережі інтернет. На сторінках сайту-каталогу відвідувачі можуть подивитися зовнішній вигляд пропонованих вами товарів, часто - в декількох ракурсах, дізнатися їх характеристики, прочитати про особливості використання. Сайт-каталог допомагає продажам ваших товарів, а іноді і здійснює їх безпосередньо.

Навіщо вам замовляти сайт-каталог?

Про створення сайту каталогу варто задуматися тим хто, хоче представити своїм клієнтам велику кількість інформації про свою компанію, товари і послуги, а також надати їм он-лайн підтримку.

Потрапляючи на такий сайт відвідувач зможе швидко і легко знайти необхідну йому послугу або товар, навіть якщо сайт великий і містить до 50 або більше сторінок.

В залежності від побажань замовника ми пропонуємо структуру і дизайн сайту в різних стилях від строго ділового до креативних варіантів.

Для чого необхідні постійні оновлення вашого сайту каталогу

Одна з поширених рекомендацій для підняття рейтингів сайту і його виходу на перші позиції в пошукових системах - регулярне оновлення з розміщенням якісного контенту на сайті, який буде цікавий і корисний користувачам.

Два види сайтів каталогів

1) інформаційні каталоги (в цьому випадку розміщуються всі необхідні товарні позиції або інформація про послуги, з їх характеристиками, обов'язкова наявність інформативних якісних фотографій)

2) сайти каталоги з можливістю замовлення (сайти каталоги цього типу мають таку ж структуру як і інформаційні, але в них передбачена корзина, вибір і можливість оформлення замовлення товару)

Обов'язкові розділи для сайтів каталогів

Розділ «Про компанію», може також називатися «про фірму» або «про нас». Тут розміщується інформація, грає важливу роль у формуванні довіри відвідувача до компанії, саме тут людина може дізнатися про те, хто ж пропонує товари і послуги.

Розділ «Контакти» як би детально ви не дали інформацію про себе і своіз послуги і товари все одно виникнуть питання, чим більше можливостей для зв'язку ви вкажете, тим більше шансів що з вами зв'яжуться і скористаються послугами, вказувати треба адресу, телефон, електронну адресу, Скайп, сторінки в соцмережах і тд, адже комусь зручно написати на електронну пошту, а комусь звичніше зв'язатися з вами в соцмережах.

Розділ «послуги» вказувати потрібно всі послуги, які ви надаєте, детальні умови їх надання, вартість.

Розділ «каталог продукції» в цьому розділі повинні бути хороші фото, докладний опис товарів, організацітя оцінки та відгуків для кожного товару, можливо рейтинги найбільш часто замовлених товарів.

Якщо ви хочете замовити сайт каталог за вигідною ціною, звертайтеся до нас. Ми розробимо для вас зручний і сучасний сайт, який буде ефективно рекламувати ваші товари і послуги в інтернеті.

Приблизна ціна

від 700 USD

До кожного сайту додається інструкція по використанню, де Ви можете самостійно, без будь-яких проблем заповнювати сайт.

Даний вид сайту робимо на CMS Opencart.

У вартість входить:

- Заповнення сайту до 10 сторінок;

- Заповнення товаром до 50 одиниць;

- SEO настройка сайту;

- Оптимізація швидкості роботи сайту.

Заповнення понад 10 сторінок і 50 одиниць товарів за додаткову плату.

Точну вартість сайту можна дізнатися, після заповнення Бриф-анкети:

Бриф на розробку сайту каталогу

Зворотній зв'язок

Відгуки клієнтів

https://vysya.ru
Anna Tsapleva https://vysya.ru
Первый сайт делала в 2012 году. Выбрала этих ребят чисто интуитивно. И ни разу не пожалела. Прошло шесть лет, за это время необходимость в сайте возникала несколько раз, всегла в первую очередь к этим ребятам! Потому что знаю, что быстро, в срок, всегда качественно, с творческим подходом. Любую помощь откажут как во время создания, так и после. Рекомендую всегда знакомым, т.к.знаю- не подведут! Профессионалы!!!
https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Николай Запивайло https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Хочу выразить огромную благодарность за создание сайта. Магазин был сделан в кратчайшие сроки, полностью учтены мои пожелания. Всем рекомендую.

Subscribe to our Newsletter!

Sign up to receive environmental news and updates!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
dev