Сайт візитка

Сайт-візитка (англ. business card website) - невеликий сайт, як правило, складається з однієї (або декількох) веб-сторінки, і містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію, товари або послуги, прайс-листи, контактні дані.

Сайт візитка - розкажіть про себе красиво і детально

Кожен бажаючий, незалежно від статусу, може замовити собі сайт-візитку і розмістити на ньому основну інформацію про свою діяльність - суть, пропозиція, контакти для зв'язку, адреси, в тому числі електронні, номери телефонів стаціонарних і стільникових, інші способи зв'язку. Все це розміщується на 1-2 сторінках, тому не потрібно переходити за посиланнями, що дуже зручно на мобільному телефоні.

Сайт-візитка, яка допоможе продати

Найчастіше такий сайт представлений двома-трьома сторінками, але може і однієї з посиланням на додаток. Ваша програма не повинно бути неосяжною, вона повинна легко і правильно відкриватися на всіх пристроях - мобільних і стаціонарних. Це дуже важливо, тому що приблизно половина відвідувачів виходить в інтернет з мобільних пристроїв.

На сайті розміщується інформація про себе або про компанію, що пропонується, основні особливості діяльності, прайс на послуги, контакти. Все це оформлюється кількома яскравими зображеннями і графікою по темі.

Зовнішній вигляд сайту, зручність його використання, якість подачі інформації будуть вигідно відрізняти його від інших, зроблять привабливим для відвідувачів, допоможуть сформувати гарне враження про вас і довіру. Від того яку інформацію і як ви розміщуєте залежить чи залишиться замовник або покупець з вами або піде до конкурентів.

Якщо ви звернетеся до нас, ми запропонуємо вам кілька варіантів на вибір, допоможемо визначити яку інформацію розповісти про себе, розробимо структуру сайту, дизайн, оптимізуємо сторінки під пошукові запити.

Як краще розміщувати інформацію на сайті візитці

Незважаючи на простоту, сайт візитка виконує дуже важливі завдання: по-перше представляє вас чи вашу компанію, по-друге, викликає інтерес і бажання зв'язатися з вами для співпраці.

Виходячи з цих завдань і потрібно розміщувати такі блоки

Основні блоки

Про компанію: чітко і конкретно про компанію (або підприємця) - назва, діяльність, пропозиція, щоб кожному хто зайшов до вас на сайт було зрозуміло чим ви займаєтеся і що можете запропонувати для вирішення його проблем.

Контактну інформацію, обов'язково на видному місці. Важливо вказати всі способи зв'язку з вами: телефон стільниковий і міський, адреса, електронну пошту, mail-агент і т.д., скайп, сторінки в соцмережах. Плюсом буде наявність форми зворотного зв'язку на сайті.

Додаткові блоки

Тут можна розмістити детальну інформацію про себе, своєї діяльності, також можна розмістити новинний розділ. До речі, регулярне оновлення новинного розділу показує що сайт не кинутий. Для підвищення іміджу корисно розміщувати інформацію про нагороди і перемоги в конкурсах, сертифікати. Також можна розмістити розділ для партнерів про вигідне співробітництво та наявність вакансій.

Для підвищення продажів обов'язково розміщуйте інформацію про акції, знижки та інші пропозиції для покупців.

Створення сайту-візитки в середньому займає від 3-х днів до тижня. Скільки може коштувати сайт візитка? - Точна ціна сайту в кожному конкретному випадку визначається після детального обговорення з замовником.

Приблизна ціна

від 500 USD

До кожного сайту додається інструкція по використанню, де Ви можете самостійно, без будь-яких проблем заповнювати сайт.

Даний вид сайту робимо на CMS WordPress.

У вартість входить:

- Заповнення сайту до 5 сторінок;

- SEO настройка сайту;

- Оптимізація швидкості роботи сайту.

Заповнення понад 5 сторінок за додаткову плату.

Точну вартість сайту можна дізнатися, після заповнення Бриф-анкети:

Бриф на розробку сайту візитки

Зворотній зв'язок

Відгуки Клієнтів

https://vysya.ru
Anna Tsapleva https://vysya.ru
Первый сайт делала в 2012 году. Выбрала этих ребят чисто интуитивно. И ни разу не пожалела. Прошло шесть лет, за это время необходимость в сайте возникала несколько раз, всегла в первую очередь к этим ребятам! Потому что знаю, что быстро, в срок, всегда качественно, с творческим подходом. Любую помощь откажут как во время создания, так и после. Рекомендую всегда знакомым, т.к.знаю- не подведут! Профессионалы!!!
https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Николай Запивайло https://vobleru-tsuyoki.com.ua
Хочу выразить огромную благодарность за создание сайта. Магазин был сделан в кратчайшие сроки, полностью учтены мои пожелания. Всем рекомендую.

Subscribe to our Newsletter!

Sign up to receive environmental news and updates!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
dev